Akademickie Święto Sportu - Serdeczne podziękowania

Akademickie Święto Sportu - Serdeczne podziękowania

Pragnę bardzo serdecznie podziękować za wysiłek, trud, serce i zaangażowanie jakie zostało włożone w zorganizowanie uroczystego  Akademickiego Święta Sportu  w dniu 15 czerwca 2019 roku, będącego częścią obchodów  20–lecia powstania Klubu Uczelnianego AZS PWSZ w Elblągu.

Zorganizowanie takiej uroczystości wymaga dużego  nakładu pracy, dlatego też pragnę bardzo serdecznie podziękować nauczycielom wychowania fizycznego, instruktorom, trenerom  pracującym na co dzień z młodzieżą akademicką oraz studentom, którzy społecznie, w sposób bezinteresowny angażowali się w przygotowanie i przeprowadzenie naszego święta.

Dziękuję również wszystkim zaangażowanym pracownikom PWSZ w Elblągu za okazane wsparcie organizacyjne i pracę, które przyczyniły się do organizacji imprezy.  Dzięki okazanemu wsparciu udało się stworzyć niezapomniane wydarzenie sportowo - rekreacyjne.  

Dziękuję wszystkim studentom i pracownikom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością,
a przede wszystkim tym, którzy wzięli udział w zawodach sportowych. Bez Was Akademickie Święto Sportu i obchody 20 – lecia Klubu Uczelnianego AZS PWSZ w Elblągu nie miałyby tylu wspaniałych emocji, pozytywnej energii  i blasku.

 

Henryka Szumna
Prezes Klubu Uczelnianego AZS PWSZ w Elblągu

 

List gratulacyjny z okazji 20-lecia Klubu Uczelnianego AZS PWSZ w Elblągu wystosowany przez Organizację Środowiskową w Gdańsku


Data publikacji: 17 czerwca 2019

Przewiń do góry